Szklane balustrady – Łódź

Nowoczesne szklane balustrady wewnętrzne i zewnętrzne

Niezwykle istotnym elementem wykończenia, o którym warto pomyśleć już na etapie budowy lub remontu jest balustrada. Zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz pełni ona funkcję nie tylko estetyczną, ale również zabezpiecza użytkowników schodów, balkonów czy tarasów przed ewentualnym upadkiem. W ostatnich latach znacząco wzrosło zainteresowanie szklanymi balustradami na schody oraz szklanymi balustradami balkonowymi i tarasowymi. Czemu zawdzięczają tak wysoką popularność?

Szkło jest materiałem, które z natury kojarzy się przede wszystkim z lekkością i prostotą. Wykorzystanie szkła na balustrady sprawia, że cała konstrukcja, a także przestrzeń, w której się znajduje, zyskuje przestronności. Szyby na balustrady całkowicie przepuszczają światło, pozwalając wnikać mu głębiej, a co za tym idzie – optycznie powiększać wnętrza i nadawać im jasności.

balustrady szklane

Szkło powoduje ponadto, że barierki zyskują uniwersalnego charakteru. W efekcie, balustrady szklane świetnie łączą się z innymi materiałami m.in. z drewnem czy betonem, dzięki czemu stają się efektowną ozdobą, a nie tylko koniecznym elementem wykończeniowym.

To, co najważniejsze, czyli solidność i wytrzymałość balustrad szklanych

Szklane balustrady wewnętrzne i zewnętrzne obok oczywistych wysokich walorów wizualnych wyróżniają się funkcjonalnością. Szyby na balustrady, choć szkło z pozoru wydaje się być materiałem bardzo kruchym i delikatnym, w rzeczywistości są niezwykle wytrzymałe. Wykorzystywane innowacyjne technologie produkcji, solidne wykonanie i profesjonalny montaż sprawiają, że balustrady szklane wykazują się w efekcie podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne warunki atmosferyczne. Hartowane szkło używane na balustrady jest całkowicie bezpieczne dla użytkowników – nawet w momencie rozbicia nie rozpada się na ostre kawałki.

Balustrady szklane na zamówienie od producenta z Łodzi

Wybór szklanych balustrad zewnętrznych i wewnętrznych ma ogromne znaczenie nie tylko dla estetyki przestrzeni, ale przede wszystkim komfortu i bezpieczeństwa użytkowania. Ich projekt, wykonanie i montaż warto więc powierzyć profesjonalistom. W firmie SZKLARSTWO od A do Z świadczymy usługi szklarskie na najwyższym poziomie. Nasza oferta obejmuje również dostarczanie balustrad szklanych na wymiar.

Podejmujemy się wykonawstwa szklanych balustrad zewnętrznych i wewnętrznych. Oferujemy m.in.:

  • szklane balustrady balkonowe i tarasowe,
  • szklane balustrady na schody,
  • szklane balustrady na piętra i antresole.

Zajmujemy się kompleksową obsługą – od projektu balustrady szklanej, aż po jej profesjonalny montaż.

W ramach usługi wykonamy odpowiednie pomiary, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że jest ona w pełni funkcjonalna. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie szyby do balustrad na wymiar. Zarekomendujemy też właściwe formy, wykończenie i zaproponujemy różne możliwości wykonania poręczy. Na życzenie stworzymy szyby do balustrad na wymiar ze szkła hartowanego lub laminowanego oraz balustrady szklane z pochwytem z drewnem lub aluminium. Istnieje również możliwość naniesienia grafiki lub rysunki na szkło balustrady.

Stworzymy dla Ciebie unikalne balustrady szklane, które zapewnią wysoki poziom bezpieczeństwa, a jednocześnie będą zachwycać niepowtarzalnym wyglądem. Gwarantujemy solidne i estetyczne wykonanie, kreatywne rozwiązania indywidualnie dostosowane według Twoich potrzeb, profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy, krótkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny.

Oferujemy balustrady szklane na wymiar na terenie miasta Łódź, woj. łódzkiego, jak i całej Polski

Zainteresowanych balustradami szklanymi na zamówienie naszego wykonawstwa zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących zakresu czy zasięgu oferowanych przez nas usług szklarskich prosimy o kontakt. Z przyjemnością odpowiemy, udzielimy niezbędnych informacji i pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązanie dopasowane do wszelkich oczekiwań.

W ofercie mamy również kabiny prysznicowe i lustra na wymiar.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!