Lustra na wymiar Łódź

W zależności od pomieszczenia oraz pomysłu na aranżację wnętrza lustro może pełnić rolę użytkową lub dekoracyjną. Bardzo często lustra pod wymiar łączą obie te funkcje stając się integralnym elementem wystroju.

Jako marka specjalizująca się w dostarczaniu profesjonalnych usług szklarskich Klientom oferujemy lustra na wymiar do różnych zastosowań. Nasza oferta obejmuje lustra weneckie, frezowane, srebrzone i brązowe. Lustra na wymiar do klejenia oferujemy wraz z usługą montażu. Lustro na wymiar z montażem to gwarancja uzyskania zamierzonego efektu wizualnego oraz trwałości połączenia lustra z płaszczyzną.

Klientów zainteresowanych wyborem wysokiej jakości lustra, które docinamy na dowolny wymiar i montujemy w dowolnej przestrzeni zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Współpracujemy z osobami prywatnymi oraz klientami biznesowymi, każdorazowo zapewniając usługi szklarskie na niezmiennie wysokim poziomie.

lustra na wymiar

Lustro na wymiar do łazienki

Wybór lustra do łazienki to decyzja, której nie watro pozostawiać przypadkowi. Podczas gdy gotowe lustra oferują nam ograniczone możliwości aranżacyjne, lustro łazienkowe na wymiar pozwala na realizację nawet najbardziej śmiałych wizji. W zależności od specyfiki przestrzeni oraz naszego pomysłu lustro cięte na wymiar może rozpościerać się na całej szerokości ściany lub tworzyć dekoracyjny element w wybranym jej punkcie. Może to być lustro wysokie lub szerokie albo dekoracyjny panel z lustra fazowanego.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży oraz w pełni wyposażonym zapleczu możemy zaoferować dowolne lustro łazienkowe na wymiar. Klienci najczęściej wybierają do łazienek lustra na wymiar do klejenia. Dostępne w ofercie są również lustra do wieszania.

Fazowane lustra pod wymiar

Najgorętszym trendem wnętrzarskim ostatnich sezonów są fazowane lustra pod wymiar, które przygotowuje się w taki sposób, aby stanowiły oryginalny panel ścienny. W praktyce lustra fazowane są najczęściej lustrami wielkopowierzchniowymi (nierzadko rozpościerają się na całej ścianie), których zadaniem jest przede wszystkim funkcja dekoracyjna. Tego typu lustro cięte na wymiar doskonale sprawdza się w korytarzach i przedpokojach, a także jako dekoracja salonu. Panel pozwala optycznie powiększyć przestrzeń, jednocześnie zwiększając jej dynamikę i dodając jej elegancji.

Lustro na wymiar z montażem

Montaż luster wielkopowierzchniowych wymaga doświadczenia oraz dostępu do odpowiednich narzędzi. Jako profesjonalna firma szklarska oferujemy kompleksową obsługę – od pomiaru, po lustro na wymiar z montażem. Zajmujemy się w szczególności montażem luster klejonych. Pracujemy na klejach o potwierdzonej skuteczności, dzięki czemu mamy pewność, że lustro nie obluzuje się, ani nie spadnie.

Lustra na wymiar do klejenia montujemy we wszystkich typach pomieszczeń – w łazienkach, korytarzach, salonach, sypialniach, przestrzeniach usługowych i komercyjnych. Zapewniamy odpowiednie przygotowanie powierzchni pod montaż lustra, dzięki czemu nasi Klienci nie muszą się niczym martwić.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących zakresu oraz zasięgu oferowanych usług zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy w stanie przygotować lustro pod dowolny wymiar. Zapewniamy jego bezpieczny transport oraz montaż w Państwa domu czy firmie.

W ofercie mamy również kabiny prysznicowe i szklane balustrady.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!