Kabiny prysznicowe Łódź

Kabiny prysznicowe na zamówienie – Nowy wymiar luksusu w Twojej łazience

Wybór kabiny prysznicowej ma ogromne znaczenie dla komfortu użytkowania łazienki. Dlatego w sytuacji, w której dysponujemy bardzo ograniczoną przestrzenią lub nasza łazienka jest nieustawna najlepiej sprawdzi się prysznic na zamówienie. Szklane kabiny prysznicowe na zamówienie realizujemy na dowolny wymiar oferując zarówno rozwiązania o standardowej wielkości i nieszablonowym układzie, jak i kabiny prysznicowe o nietypowych wymiarach.

Klientów zainteresowanych wykonaniem kabiny prysznicowej na zamówienie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, w ramach której dostarczamy:

  • kompletne kabiny prysznicowe na wymiar,
  • drzwi prysznicowe na zamówienie,
  • ścianki prysznicowe szklane na wymiar.
kabiny prysznicowe na zamówienie

Prysznic na zamówienie – estetyka i funkcjonalność

Aranżacja łazienki nierzadko okazuje się kompromisem między tym, co nam się rzeczywiście podoba, a tym co okazuje się funkcjonalne w danej przestrzeni. Prysznic na zamówienie to rozwiązanie, dzięki któremu możemy połączyć walor estetyczny i funkcjonalny i uzyskać wnętrze, o jakim zawsze marzyliśmy.

Na co zwrócić uwagę projektując kabiny prysznicowe na wymiar? Gdzie szukać alternatyw dla standardowych rozwiązań?

Zamawiając prysznic na wymiar mamy ten komfort, iż nasza kabina prysznicowa może przyjąć praktycznie dowolny kształt – kwadrat, prostokąt, trapez. Dzięki temu możemy wkomponować prysznic w układ łazienki w taki sposób, aby kabina była komfortowa w użytkowaniu, a zarazem nie zajmowała całej przestrzeni. Ponadto wykonany z wysokogatunkowego szkła prysznic na zamówienie doskonale się prezentuje i jest łatwy w utrzymaniu w czystości.

Decydując się na kabiny prysznicowe na zamówienie nie musimy się ograniczać do kompletnych kabin typu walk-in czy tradycyjnej kabiny z brodzikiem. Prysznic może oddzielać od reszty łazienki ścianka prysznicowa na wymiar lub ścianka wykonana z płytek zamknięta szklanymi drzwiami.

Co ważne, drzwi prysznicowe na zamówienie również możemy wykonać na dowolny wymiar, co daje nam praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji.

Kabiny, ścianki, drzwi – Co wybrać projektując prysznic na zamówienie?

Nie masz pomysłu na aranżację łazienki? Zastanawiasz się, które rozwiązanie – kabiny prysznicowe na wymiar, ścianka prysznicowa czy drzwi – będzie najbardziej funkcjonalne? Jako dostawca wysokiej jakości wyrobów szklanych na zamówienie zapewniamy Klientom pomoc oraz fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji prysznica na zamówienie.

Zrealizowaliśmy dziesiątki projektów, w tym projekty własne i projekty powierzone. Wykonaliśmy liczne kabiny prysznicowe na wymiar oraz drzwi prysznicowe na zamówienie. Spotkaliśmy się z niestandardowymi, a zarazem niezwykle funkcjonalnymi i atrakcyjnymi zastosowaniami ścianek prysznicowych. Bogaci w wiedzę i doświadczenie pomożemy Ci zaprojektować ścianki prysznicowe szklane na wymiar oraz drzwi prysznicowe na zamówienie w taki sposób, aby Twoja kabina prysznicowa była przyjemna dla oka, a zarazem komfortowa w codziennym użytkowaniu i bezproblemowa w utrzymaniu w czystości.

W ofercie mamy również lustra na wymiar i szklane balustrady.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!