OFERTA – SZKLARZ ŁÓDŹ, woj. łódzkie

  • PROFESJONALNE USŁUGI SZKLARSKIE – SZKLARZ w Łodzi – długoletnie doświadczenie, zdobyte umiejętności, wykwalifikowana kadra pracownicza to gwarancja usług szklarskich na najwyższym poziomie dla naszych obecnych i przyszłych Klientów.
  • NADRUKI NA SZKLE – dziś szkło nie musi być surowe i poważne, dzięki nowym technologią i drukowi UV  jesteśmy wstanie wydrukować każdy wzór lub zdjęcie. Możliwość zadruku szkła zdjęciem lub wzorem, pozwoli urządzić wnętrze według wyobraźni i oczekiwania Klienta. Wykonujemy również szkło dekoracyjne – laminowane podwójnie z grafiką w środku.  Zastosowanie szkła z nadrukiem: kabiny prysznicowe, szklane drzwi, szklane fronty mebli, balustrady, szklane ścianki, szklane blaty, kasetony, witryny meblowe.
  • SZKŁO W DOWOLNYM KOLORZE – jesteśmy wstanie uzyskać dowolny kolor szkła z palety RAL. Szklane panele są niezwykle trwałe, natomiast gdy stosujemy je w miejscach, w których są narażone na uszkodzenia mechaniczne, zaleca się zastosowania szyb hartowanych.
  • SZKLANA PODŁOGA – jest nowoczesnym akcentem architektonicznym, znajduje zastosowania w obiektach publicznych jak również w domach mieszkalnych. Element konstrukcyjny jest wykonany ze szkła wielowarstwowego, zazwyczaj składa się z trzech warstw szkła hartowanego. Tafle podłogi przed montażem powinny być oszlifowane co zwiększa wytrzymałość podłogi. Podłogę szklaną można pokryć warstwą antypoślizgową.
  • SZKLANE BALUSTRADY – wykonujemy balustrady szklane lub balustrady połączone z drewnem i stalą nierdzewną. Balustrady wykonujemy ze szkła hartowanego lub laminowanego. Balustrady szklane montujemy na okuciach punkowych co pomaga w utrzymaniu czystości między szkłem a elementem nośnym. Istnieje również możliwość naniesienia grafiki lub rysunki na szkło balustrady.
  • LUSTRA – firma SZKLARSTWO od A do Z – posiada w ofercie lustra klasyczne, proponujemy lustra na wymiar i kształt dzięki temu istnieje możliwość dopasowania ich do każdego wnętrza. Lustra proponowane w naszej firmie są wykonane z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu są odporne na wilgoć. Do podniesienia walorów estetycznych oferowane przez nas lustra szlifujemy lub frezujemy krawędzie. Klient może również dokonać wyboru co do kolorystki lustra: odcień srebrny, brążowy lub grafitowy.
  • SZKLANE DRZWI – nadają wnętrzu elegancji oraz stanowią wizytówkę lokalu lub domu. Drzwi szklane stosuję się wyłącznie w środku lokalu. Dopasowują się w każde otoczenie, często wykorzystywane jako drzwi przesuwne. Nie ograniczają przestrzeni nawet gdy są zamknięte, pomieszczenia wyglądają na większe niż są w rzeczywistości. Są często stosowane w pomieszczeniach z brakiem innego źródła światła zewnętrznego. Drzwi szklane są wykonane ze szkła hartowanego dzięki czemu są bardziej odporne od innego rodzaju drzwi, np. drzwi drewnianych. Szklane drzwi długo zachowują swoją bardzo dobra kondycję – nie ulegają szybkiemu zniszczeniu.
  • KABINY PRYSZNICOWE – Szklane kabiny prysznicowe, to modne i popularne rozwiązanie stosowane w nowoczesnych łazienkach. Dzięki funkcjonalności doskonale znajdują zastosowanie w każdym rodzaju łazienki. Nasza firma oferuje solidne, nowoczesne i stylowe kabiny prysznicowe na dowolny wymiar dzięki czemu doskonale pasują do każdej wielkości łazienki. 
  • AKWARIA I TERRARIA – realizujemy zamówienia pod dowolny wymiar. Nasze akwaria i terraria wykonanie są ze szkła float czyli tradycyjne lub ze szkła optiwhite klejonego na silikon akwarystyczny. W budowie akwariów i terrariów wykorzystujemy używamy szkła z szlifem trapezowym na życzenie Klienta możemy zastosować poler. Wykonujemy akwaria na dowolny wymiar i kształt: prostokątne, narożne, wielokątne. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie dlatego dobór grubości szkła uzależniony jest od życzenia Klienta. Materiały użyte do wykonania akwaria lub terraria są bezpiecznie dla środowiska naturalnego. Nasze produkty wykonujemy ręcznie – są solidne i estetycznie wykonane.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy…